Przewodnik po Warszawie w języku Hiszpańskim

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wycieczek w języku hiszpańskim i angielskim.
Istnieje też możliwość stworzenia indywidualnej oferty dostosowanej do potrzeb klienta. Zapraszam do kontaktu: viajaravarsovia@gmail.com, tel. +48 508 266 773


WYCIECZKI PIESZE, BEZ SAMOCHODU

OPCJA 1 – WYCIECZKA EKSPRESOWA

  

Czyli to, co w Warszawie najważniejsze, krótko, zwięźle i na temat: Krakowskie Przedmieście, Plac Piłsudskiego z Grobem Nieznanego Żołnierza, Stare Miasto, Plac Krasińskich z Pomnikiem Powstania Warszawskiego z naciskiem na historię Polski. Szczególnie polecam obcokrajowcom na  dobry początek wizyty w Warszawie.
Czas trwania: 2 godziny
Cena:: 250 zł  za całą grupę, niezależnie od liczby osób.

OPCJA 2 –  STARE MIASTO I GETTO

  

Tę opcję polecam bardziej wymagającym słuchaczom, osobom, które chcą bardziej zgłębić historię Warszawy. Zobaczymy nie tylko Krakowskie Przedmieście, Plac Piłsudskiego, Stare Miasto i Plac Krasińskich z Pomnikiem Powstania Warszawskiego, ale zdążymy też przejść pieszo do najważniejszych upamiętnień powstania w getcie warszawskim, w okolice muzeum POLIN. Tam porozmawiamy nie tylko o powstaniu w 1943, ale też o życiu w getcie, jego historii i  postaciach.
Czas trwania: 4 godziny
Cena:: 450 zł  za całą grupę, niezależnie od liczby osób.


WYCIECZKI Z UŻYCIEM SAMOCHODU

OPCJA 3 - WARSZAWA ŻYDOWSKA

  

Wycieczka poświęcona niemal w zupełności tematyce żydowskiej w Warszawie. W czasie 3-godzinnej trasy poznamy zarówno główne upamiętnienia powstania w getcie, takie jak Pomnik Bohaterów Getta, pomnik Umschlagplatz, bunkier Miła 18 i inne, jak miejsca leżące na terenie tzw. Małego getta, między innymi zachowany fragment muru getta, ulicę Waliców, plac Grzybowski i wiele innych . W czasie wycieczki zostanie przedstawiona historia getta, proces tworzenia i likwidacji dzielnicy żydowskiej oraz historie poszczególnych osób związanych z tym strasznym okresem w dziejach miasta.
Czas trwania: 4 godziny
Cena:
590 zł za grupę do 3 osób, 
620 zł za grupę do 6 osób, 
1080 zł za grupę do 9 osób, 
1180 zł za grupę do 14 osób, 
1290 zł za grupę do 17 osób. 


OPCJA 4 - WYCIECZKA STANDARDOWA 

  

W czasie zwiedzania zobaczymy najważniejsze atrakcje Warszawy, zarówno te znajdujące się na terenie Starego Miasta i okolic (Krakowskie Przedmieście, Plac Piłsudskiego, Plac Krasińskich z Pomnikiem Powstania Warszawskiego, Nowe Miasto)  jak i te bardziej oddalone (Łazienki Królewskie i najważniejsze upamiętnienia powstania w getcie warszawskim: Pomnik Bohaterów Getta, Umschlagplatz, Miła 18).
Czas trwania: 4 godziny
Cena:
550 zł za grupę do 3 osób, 
640 zł za grupę do 6 osób, 
990 zł za grupę do 9 osób, 
990 zł za grupę do 14 osób, 
1050 zł za grupę do 17 osób. 

OPCJA 5 - PEŁNA TRASAWycieczka całodniowa, która zaspokoi nawet najbardziej wymagających turystów. Dzień zaczniemy od wizyty w Pałacu w Wilanowie i ogrodach pałacowych. W cenę wliczone jest zwiedzanie wnętrz pałacu z przewodnikiem. Następnie przemieścimy się do Parku Łazienkowskiego, gdzie zobaczymy Pałac na Wodzie i inne zabytki parkowe, po czym udamy się w okolice Muzeum POLIN. Tam znajdują się najważniejsze upamiętnienia warszawskiego getta, takie jak Pomnik Bohaterów Getta, pomnik Umschlagplatz i bunkier Miła 18. Po tej części zwiedzania zrobimy sobie przerwę, w czasie której możemy zjeść obiad, a po obiedzie zwiedzimy pieszo Stare Miasto i okolice (Krakowskie Przedmieście, Plac Piłsudskiego, Plac Krasińskich z Pomnikiem Powstania Warszawskiego, Nowe Miasto).
Czas trwania: 7 godzin
Cena:
830 zł za grupę do 3 osób, 
1030 zł za grupę do 6 osób, 
1650 zł za grupę do 9 osób, 
1750 zł za grupę do 14 osób, 
1860 zł za grupę do 17 osób. 


Comentarios

Entradas populares de este blog

El gueto de Varsovia

RUTA COMPLETA

VISITA ESTANDAR